Úvodní stránka > Ohlasy

Chcete se podělit s ostatními o své zážitky ze závodu? Pište své postřehy, ale i náměty a nápady nebo kritiku organizátorům. Přidejte vlastní příspěvek.


Dana Jiřičná: Příjemný běžecký zážitek pro celou rodinu

10. 10. 2016 Mělnický vinařský běh je závodem pro celou rodinu. Oceňuji nevšední zázemí ve vinařství, příjemnou a nenáročnou trasu, super moderování, bohaté občerstvení po závodě a startovné za rozumnou cenu. Myslím, že to byl hezký den pro všechny, kteří dorazili.


Zdeněk: My máme rádi víno...

6. 10. 2016 Samozřejmě,že pčedevším takové běžecké závody, jako byl ten "Mělnický vinařský":perfektní organizace,kvalitní zázemí, příjemná trať a profesionální moderování (chválil jsem již osobně po skončení závodu(!


Vláďa: Zase o kus lepší

28. 9. 2016 Úžasná organizace, pěkné zázemí a tombola. Nejlepší běžecký závod na Mělníku.
Malý nápad do budoucna-pamětní list(diplom), kdo chce-buď stáhnout z vašich stránek, nebo vytisknout na místě.Díky.


Jirka a Robert: IronTime

28. 9. 2016 Pokud máte jakékoliv zážitky ze závodu, ať už pozitivní nebo negativní, podělte se o ně s ostatními. Rádi uslyšíme, co se Vám na závodě líbilo nebo co by si zasloužilo zlepšit. Napište veřejný ohlas na toto webové fórum nebo nám ho pošlete přímo na mail info@irontime.cz. Na Facebooku můžete rozproudit diskuzi také. Děkujeme!


Jirka a Robert: IronTime

3. 11. 2015 Vážení a milí závodníci,

velice Vám děkujeme za účast na závodě. Děkujeme za zpětnou vazbu na webu i Facebooku.

Budeme se těšit na třetím ročníku Mělnického vinařského běhu, který odstartuje v sobotu 24. září z náměstí Míru v Mělníku.

Postupně budeme odhalovat detaily o trase i zázemí, která dozná změn.


Martin Šnajdr: Doufám, že za rok zase!

30. 9. 2015 Byla to sympatická sportovní a běžecká akce, pro "závodníky" i "rekreanty", velmi dobrá organizace, příjemná atmosféra.


Vladimír: Závod

27. 9. 2015 Za cenu startovného, výborný servis, organizace. Navíc pěkné počasí a rodinná atmosféra. Díky kluci. PS. ta rodinná pohoda je k nezaplacení.


Jaromír Šilhan: Mělnický vinařský běh

6. 10. 2014 Děkuji za zdařilou a pěknou běžeckou akci v Mělníku.Hezká trasa lemována opakovaným přeběhem plavebních komor v blízkosti kanálu Labe, závěrečný přeběh Hořínským parkem vytvořila neopakovatelnou kulisu závodu. Díky pořadatelům a organizátorům. Jaromír Šilhan, Mělník.


Generální partner závodu

Pořadatel

Oficiální časomíra

Mělník fandí sportu

Hlavní partneři závoduPartneři závodu