O NÁS

Mrkni kdo stojí za přípravou závodu!

RUN THE WORLD

Jsme holky a kluci, jsme rychlí i pomalejší, jsme studenti i pracující, jsme optimisté i realisté, jsme snílci, ale především jsme parta lidí, které spojuje několik věcí!

Ať už se jedná o vášeň k běhání nebo společnou zálibu v cestování. Běhání a cestování, jak jsme zjistili, se může velmi dobře doplňovat, a tak cestujeme a běháme všude po světě.

Tak proč se nevydat do světa a neobjevovat neznámá místa a města i z trochu méně obvyklého pohledu s teniskami na nohou obklopeni podobně naladěními lidmi. Co začalo jako parta pár nadšenců do běhání se už ale stalo něčím víc, stala se z nás parta skvělých kamarádů, protože podpora přátel kolem trati je tím nejlepším důvodem, proč běžet dál.

 

12249974_919111834849719_684592027122894277_n

Martin Pecina

Místopředseda a zakladatel
Martin je jasným příkladem toho, že tenhle klub není tak o běhání, jako spíš o tom užívat si života a neplýtvat časem zbytečně.

Vojta Knespl

Předseda a zakladatel
RtW pro mě představuje životní styl, náš tým je souhrn různorodých lidí, ale i přesto je v něm pohoda a klid. Nezáleží, jestli jedeme na okraj města tady v ČR, nebo letadlem na druhou stranu světa, vždycky z toho je super zážitek.

Ctibor Kačer

Místopředseda
Od začátku je jasné, že Ctibor do týmu výborně zapadl a pro nás všechny je radost, když se připojí! Jinak je také organizátor supercool akce „Zlaté prasátko půlmaraton“.

Jakub Pecina

Ředitel závodu
Na svou první maratonskou cestu se totiž vydal z Maratonu do Athén. Jeho maratonský debut ho natolik zaujal, že se na distanci 42km a 195m vydal ještě čtyřikrát a to v Římě, Istanbulu, Berlíně a Paříži.

Run the World, z. s.
náměstí B. Němcové 851/6
276 01 Mělník